|

Якщо трудовий договір, укладений між працівником та фізичною особою, зареєстрований в центрі зайнятості, строковий, але після його закінчення працівни

Статтею 23 Кодексу законів про працю України передбачені два види строкових трудових договорів: такі, що укладаються на визначений строк - встановлений за погодженням сторін, та такі, що укладаються на час виконання певної роботи. Відповідно до статті 39 КЗпП України якщо після закінчення строку трудового договору (пункти 2 i З статті 23 КЗпП України) трудові відносини фактично тривають i жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк. Трудові договори, що були переукладені один чи декілька разів, за винятком випадків, передбачених частиною другою статті 23 КЗпП України, вважаються такими, що укладені на невизначений строк.

Таким чином, якщо після закінчення строку трудового договору, укладеного між працівником i фізичною особою, трудові відносини фактично тривають i жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк.

В розділ

Додано 11.03.2011

Нагору Назад