|

Процедуру відкриття бізнесу хочуть спростити

Процедуру відкриття бізнесу хочуть спростити

"У нас були складні процедури щодо відкриття власної справи. Цим проектом хочемо виправити становище", - сказав перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України В. Копилов

Кабінет Міністрів України розглянув комплексний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження принципу державної реєстрації юридичних осіб на підставі модельного статуту", який найближчим часом буде внесений на розгляд парламенту. Про це повідомив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов. 

Як повідомили в прес-службі Мінекономрозвитку, цим проектом пропонується надати суб'єктам господарювання можливість почати свою діяльність на підставі модельного статуту, який буде регламентувати їх правовий статус, права та обов'язки, а також буде регулювати відносини, пов'язані зі створенням, керуванням і господарською діяльністю таких осіб .

За його словами, згідно з чинною на сьогодні системі, потрібно підготувати установчі документи та здійснити їх державну реєстрацію. А цей законопроект пропонує надати можливість реєструватися і господарювати на підставі модельного статуту, який не є установчим документом, а буде затверджуватися Кабінетом Міністрів. 

В. Копилов відзначив, що цей законопроект є продовженням роботи з дерегуляції економічної діяльності в Україні.

В розділ

Додано 17.02.2011

Нагору Назад