|

Більше половини українців згодні отримувати зарплату "в конвертах"

Більше половини українців згодні отримувати зарплату "в конвертах"

На роботу з "чорною зарплатою" згодні більше половини економічно активних українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром рекрутингового порталу Superjob.ua.

63% співгромадян абсолютно не бентежить, коли гроші видаються "в конверті" і не обкладаються податком.

Працювати за неофіційну зарплату частіше згодні чоловіки, ніж жінки (68% і 57% відповідно).

Як повідомляє портал, під час аналогічного дослідження трирічної давності готових працювати за чорну зарплату було практично стільки ж - 62%.

У свою чергу 15% українців категорично проти зарплати "в конверті". Більшість з них зізнаються, що думають про майбутнє.

Опитування проводилося з 31 січня по 10 лютого 2011 року. Досліджувана сукупність: економічно активне населення України старше 18 років. Розмір вибірки: 1600 респондентів.

Раніше повідомлялось, що віце-прем'єр-міністр, міністр соціального розвитку Сергій Тігіпко висловив упевненість у тому, що відповідальність за приховування розмірів реальної заробітної плати матиме більший ефект, ніж переконання.

"Зараз дуже багато підприємців платять мінімальну зарплату, дозволену законом, і це зразу - недоотримання пенсійного фонду. Переконувати потрібно, але потрібна і більш жорстка відповідальність керівників цих підприємств. Ці 2 млн. 700 тисяч людей, які отримують менше 800 грн. - це біда. Тому я не відкидаю конкретної відповідальності керівника, якщо вони будуть платити у "конвертах". Ненормально, коли у державному секторі середня зарплата становить 2400 грн, а у приватному -1800 грн.", - наголосив він.

Джерело http://gazeta.ua/ 

В розділ

Додано 17.02.2011

Нагору Назад