|

Про пенсії і зарплати

Про пенсії і зарплати

«Але будемо відвертими: ці дані, як кажуть, -«середня температура по лікарні». Різниця в розвитку окремих регіонів України в даний момент є надзвичайно великою. І ми це з вами добре знаємо», - сказав В. Янукович.

Президент України Віктор Янукович називає 2010 рік - роком відновлення економічного зростання і зростання добробуту людей в Україну. Глава держави зазначив, що в порівнянні з січнем 2010 року середня зарплата по Україні зросла більш ніж на 400 грн., Інфляція була найнижчою за останні 7 років - на рівні 9%, промисловість зросла на 10%, а рівень зареєстрованого безробіття стабільно тримався нижче 2%. 
Середня пенсія по Україні становить 1147 грн. Про це заявив віце-прем'єр міністр, Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. Щодо доцільності проведення пенсійної реформи він зазначив: «Не змінювати нічого ми не можемо». Також додав, що «сьогодні перед нами непросте питання». «З одного боку всі країни будь-яким чином стимулюють тих людей, які виходять на державну службу. У тому числі, перш за все, за рахунок створення соціальних пакетів та пенсійного забезпечення. Але з іншого боку, у нас досить великий розрив між тими пенсіями, які отримують державні службовці та тими, які отримують люди в цілому. Тому нам потрібно знайти золоту середину », - резюмував чиновник.

За матеріалами http://ye.ua/news 

В розділ

Додано 17.02.2011

Нагору Назад