|

Як домогтися посадового підвищення під час скорочення?

Як домогтися посадового підвищення під час скорочення?

На вашому підприємстві очікуються скорочення? Дізнайтеся на нашому порталі як в ці складні часи отримати посадове підвищення і таким чином уникнути скорочення.

В першу чергу ви повинні повірити в себе. Не забувайте про головні якості хорошого фахівця:


- Виявляйте ініціативу
- Удосконалюйтесь за фахом
- Допомогайте іншим співробітникам


1. Щоб одержати посадове підвищення, ви повинні стати експертом по одному з напрямків роботи компанії. Як цього домогтися, виконуючи в той самий час свої поточні обов’язки?

Щоб стати експертом в якій-небудь галузі, сконцентруйтеся на цьому та дізнайтеся якомога більше в тому напрямку, яке ви вже добре знаєтесь, замість того, щоб вивчати щось нове. Ваші досягнення в цій галузі дозволять вам зайняти свою нішу в компанії.

2. Щоб одержати посадове підвищення, вам треба відвідувати курси підвищення кваліфікації. Чи зручно просити своє керівництво оплатити вам такі курси?
Заповніть Анкету та дізнайтесь, яка ваша ціна на ринку праці!

Можливо, ваше керівництво не дуже зрадіє, якщо ви, наприклад, попросите оплатити високу вартість участі у конференції. Замість цього, попросіть придбати для вас матеріали цієї конференції та вивчіть їх самостійно. У будь-якому випадку, порадьтесь з HR-менеджером та дізнайтеся, чи передбачені витрати на підвищення кваліфікації. Якщо «так», то ви маєте всі шанси відвідати цілу низку курсів та спеціалізуватися у вибраному вами напрямку.

3. Для того, щоб одержати посадове підвищення, ваш керівник має помітити ваші зусилля. Як цього домогтися?

Спрямуйте свої зусилля на те, щоб стати корисним не тільки вашому керівникові, але й іншим співробітникам в офісі. Наприклад, якщо у вас добре виходить систематизувати інформацію і ви знаєте, що у керівника накопичилось багато необлікованих даних, зробіть табличку, що полегшить доступ до інформації для всіх співробітників. Після цього, влаштуйте коротку презентацію та про цю ініціативу пам’ятатимуть як ваш керівник, так і всі співробітники.

4. Щоб одержати посадове підвищення, пропонуйте шляхи вирішення проблем. Де знайти правильне рішення?

Приділіть деякий час на пошук інформації про досвід інших компаній у схожій ситуації. Запропонуйте своєму керівництву такі заходи, які б дозволили вашій компанії заробляти більше, а витрачати менше.

5. Для того, щоб отримати посадове підвищення, ви маєте володіти інформацією про зарплати та умови праці ваших колег. Де можна отримати таку інформацію?

В розділ

Додано 16.02.2011

Нагору Назад